Зажим для грошей

Каталог
 
Вид
Сортувати за
Товари 1 з 3 від 3 загального числа
1
Шкіряний затискач для грошей ручної роботи
450.00грн
Шкіряний затискач для грошей ручної роботи
450.00грн
Шкіряний затискач для грошей ручної роботи
450.00грн

Шкіряні затискачі для грошей

Затиск для грошей - це дуже корисний аксесуар, який є відмінною спрощеної альтернативою для класичного портмоне і підходить для зберігання банкнот і карток. У нашому магазині ви можете замовити шкіряний затиск для грошей ручної роботи. В асортименті є різні рішення, починаючи від класичного стилю до смарт кежуал, тому кожен зможе підібрати для себе найбільш оптимальний варіант. Крім того, є можливість виконання аксесуарів з ексклюзивним дизайном.

 

Переваги використання затиску

Даний аксесуар зовсім недавно з'явився на вітчизняному ринку, проте встиг швидко знайти шанувальників завдяки своїй практичності і функціональності. Найчастіше надійні і якісні затиски для грошей цікавлять чоловіків, хоча є і представниці прекрасної статі, які підкреслюють свою стилістику саме за допомогою таких аксесуарів. Завдяки йому є можливість акуратно зберігати купюри, права та інші документи, і завжди тримати їх під рукою. Крім того, для виготовлення наша авторська майстерня для виготовлення своєї продукції використовує виключно якісну шкіру, яка проходить багатоетапну обробку, через що стає еластичною, привабливою і довговічною.

 

Переваги співпраці з нами

Якщо ви хочете купити шкіряний затиск для грошей, варто звернутися в наш магазин. У такому випадку ви зможете оцінити такі переваги:

• Індивідуальний підхід до кожного клієнта;

• стислі терміни виконання замовлення;

• можливість виготовлення іменної продукції;

• використання виключно висококласної фурнітури;

• робота в різних дизайнерських напрямках;

• наявність подарункової упаковки;

• доставка;

• доступна ціна.

 

Затиск для грошей зі шкіри стане відмінним придбанням для себе і пам'ятним подарунком для близької людини. Цей відхід від традиційного портмоне безумовно стане для вас одним з найпотрібніших аксесуарів. А завдяки внутрішній системі контролю якості та майстерну роботу майстрів, затиск прослужить вам багато років.

Товари 1 з 3 від 3 загального числа
1