Holbi

Компанія Holbi Group є провідним постачальником рішень для електронної комерції для малих і середніх та глобальних корпорацій.

Команда, яка має 60 і більше людей, у нас є кращі  web-розробники, дизайнеры, інженери з якості та менеджери проектів для створення нових рішень та вдосконалення існуючих.

Більше половини нашого бізнесу стосується розвитку електронної комерції. Ми виготовляємо нашу власну платформу Open Source TrueLoaded з електронною комерцією, а також створюємо веб-сайти для електронної комерції для наших клієнтів з усього світу. У Holbi ми любимо працювати над складними проектами зі складними специфікаціями, багаторазовою інтеграцією з третіми сторонами, веб-сайтами, що торгують на різних міжнародних ринках.

Крім розвитку електронної комерції у нас є відділи, які спеціалізуються на рішеннях підтримки клієнтів (в основному на базі Kayako), інтеграції бухгалтерського обліку та ERP (програмне забезпечення, яке інтегрує електронну комерцію з такими, як Sage, QuickBooks, Exact, MYOB), інтернет-маркетинг (SEO, PPC, соціальний маркетинг ), а також спеціальний хостинг для електронної комерції.

Holbi завжди раді запропонувати повний спектр послуг для вашого бізнесу!