Електронна комерція

Holbi був залучений до розвитку електронної комерції з 2002 року, коли ми створили та успішно започаткували перші сайти для електронних магазинів наших клієнтів у Великобританії та США. З того часу ми розробили та запустили понад 2000 інтернет-магазинів у багатьох країнах.

Розробка електронної комерції - це не просто розробка. Перш за все, ми проводимо інтерв'ю з нашим клієнтом та оцінюємо їх бізнес, їх поточні веб-сайти, сайти своїх конкурентів. Ми прагнемо розуміти стратегічні цілі нашого клієнта, щоб веб-сайт електронної комерції не просто вирішував поточні потреби, але і забезпечив надійну платформу
для зростання та гнучкості в майбутньому.

Потім ми створюємо карту бізнес-процесів і дивимося, як новий сайт буде вписуватися в нього.

Наступним кроком буде створення моделі, яка описує архітектуру нового веб-сайту та пояснює основні взаємодії, залучаючи користувачів різних ролей.

Після цього ми створюємо унікальний графічний дизайн або використовуємо існуючу графіку та інтегруємо її з двигуном Ecommerce - TrueLoaded.

Нарешті, ми додаємо різні функції, запускаємо тести, перш ніж сайт буде представлений клієнту для прийняття.

Розробка електронної комерції від Holbi також передбачає запуск сайту. У нас є спеціальний відділ хостингу електронної комерції, який займається серверами, конфігураціями та обслуговуванням.

Робота не зупиняється на запуску сайту. У міру розвитку нашого клієнта ми часто просимо підтримувати веб-сайт, додавати інші функції або створювати додаткові інтерфейси електронної комерції.